PORCIA: ZoVN*          PRÍPRAVA: 5 minút          NÁROČNOSŤ: nízka

INGREDIENCIE

  • 2 hrste – Čerstvá Žerucha
  • 4 ks – Kiwi
  • 3 ks – Jablko
  • 2 hrnčeky – Čistá voda (najlepšie prefiltrovaná) – Podľa vlastnej chuti a podľa toho akú konzistenciu smoothie preferujete, môžete si množstvo vody upravovať.

Smoothie kiwi so žeruchou postup

  1. Vložte všetky ingrediencie do mixéra a rozmixujte ich.
  2. Žerucha má veľmi intenzívnu chuť a arómu, a to aj napriek tomu, že neprodukuje veľa šťavy, Preto by nemal jej obsah v nápoji presahovať 1/6 hotového smoothie.
  3. Na zdravie 😉

NÁŠ TIP: Jesený a jarný detox plus očista krvi v jednom. Áno správne, kiwi smoothie so žeruchou je tou správnou voľbou pre tento účel. Žerucha, jablko a kiwi sú podľa viacerých odborníkov skvelou kombináciou pre cieľ detoxikovať organizmus. Žerucha je jednou z najliečivejších rastlín vhodných na prípravu zelených Smoothies, rovnako je vynikajúcim antioxidantom a čističom krvi.

*ZoVN – Záleží od Veľkosti Nádoby. Recept je vždy navrhnutý na veľkú porciu t.z. 2L nádoba, do nádob pre menšie mixéry (600ML alebo 700ML) použite polovičné pomery ingrediencií pre zachovanie chuti.

ZDRAVÉ NOVINKY
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Pripojte sa do nášho zoznamu a nenechajte si újsť tipy, recepty a články zo sveta Zelených Smoothies. Zdravé telo a pekná postava vám určite za to stoja.
Vaše osobné údaje sú nami považované za prísne dôverné a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane. Nemáme radi SPAM.

Pin It on Pinterest