Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/1/51606205-8bda-4932-819b-fbdda5358d77/zelenesmoothie.sk/web/wp-config.php on line 39

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/1/51606205-8bda-4932-819b-fbdda5358d77/zelenesmoothie.sk/web/wp-config.php on line 40
Zelené smoothie pre deti - Zelenesmoothie.sk

Odmietajú vaše deti jesť ovocie a zeleninu? Uškliebajú sa, keď na svojom tanieri vidia špenát, ružičkový kel alebo brokolicu? Nútite ich zostať pri stole, kým všetko nezjedia, ale potom to nakoniec aj tak vzdáte?

Máme pre vás výborné správy. Už NIKDY nebudete musieť prehovárať vaše dieťa ku konzumácii zeleniny. A prečo? Pretože si o ňu bude samo hovoriť. Že to nemôže byť pravda? Verte nám, videli som to na vlastné oči a pravda to je.

Zázrak menom Smoothies

Čo je teda tým zázrakom, ktorý toľko uľahčí prácu rodičom na celom svete? Odpoveďou sú zas a znova naše zázračné zelené smoothies. Áno, presne tak, zelené smoothie pre deti. Sú skrátka neprekonateľné a čoskoro sa stanú aj najlepším priateľom vašich detí. Zelené smoothies majú tak lahodnú chuť, že je takmer nemožné ich nemilovať. A to platí aj v prípade detí.

Skúste im ako zdravú desiatu ponúknuť tento zelený nápoj a už sa nikdy nebudete musieť strachovať o ich optimálnu výživu. Môžete si vybrať z mnohých receptov, ktoré nájdete na týchto stránkach.

Zelené smoothie pre deti

Odporúčam si naštudovať kategóriu „Smoothie pre naše deti„. Nájdete v nej recepty, ktoré boli vytvorený tak, aby obsahovali všetko, čo naši najmenší v dobe rastu potrebujú. Vitamíny, minerály, zdravé tuky a veľké množstvo enzýmov, ktoré pôsobia doslova ako infúzie života.

Žiarivo zelená farba je pre deti veľmi príťažlivé, ale ak by ste sa aj napriek tomu obávali, že by možno práve vaše dieťa nič zeleného nevypilo, môžete mu to uľahčiť. A ako? Zeleným smoothie v prevleku. Stačí do smoothie pridať zopár jahôd, čučoriedok, malín a farba nápoja sa razom zmení. Tu sa fantázii medze nekladú.

NÁŠ TIP: Riešite, čo pripraviť vášmu dieťaťu do školy na desiatu? Rožok? Jogurt? Sušienky? Jablko? (Ktoré sa rovnako vždy vráti v neporušenom stave …) Čo tak pre raz urobiť zmenu a namixovať mu do krabičky datle, sušené jahody a pár orechov, do jeho obľúbenej nádoby naliať zelenej smoothie a do vrecka pripraviť celozrnný sendvič. A razom je dokonale vyvážená desiata hotová. Verte nám, že sa vaše dieťa bude olizovať až za ušami a vy budete môcť byť v pokoji, pretože budete vedieť, že dostáva to najlepšie.

Je načase začať žiť zdravo a to neplatí len pre nás, ale aj pre naše deti. Ako predsa staré príslovie hovorí, čo sa v mladosti naučíš …… ..

ZDRAVÉ NOVINKY
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Pripojte sa do nášho zoznamu a nenechajte si újsť tipy, recepty a články zo sveta Zelených Smoothies. Zdravé telo a pekná postava vám určite za to stoja.
Vaše osobné údaje sú nami považované za prísne dôverné a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane. Nemáme radi SPAM.

Pin It on Pinterest