Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/1/51606205-8bda-4932-819b-fbdda5358d77/zelenesmoothie.sk/web/wp-config.php on line 39

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/1/51606205-8bda-4932-819b-fbdda5358d77/zelenesmoothie.sk/web/wp-config.php on line 40
Zelené smoothie - Zdravie z mixéra - Zelenesmoothie.sk

Popis knihy Zelené smoothie – Zdravie z mixéra

(Burkhard Hickisch, Christian Guth)

Mixovanie zelených smoothie zo zeleniny a ovocia trvá len pár minút, no ich účinky sú oveľa dlhšie. Pomocou receptov z tejto knihy môžete schudnúť, zlepšiť si funkciu čriev, vybudovať svalovú hmotu, alebo lepšie zaspávať.

Zelené smoothie je výživou súčasnosti – ide o dokonalý zdroj dôležitých látok, ktoré získate zmiešaním sladkých ovocných plodov so zelenými listami. Koncentrujú sa v ňom živiny, ktoré majú neuveriteľný účinok na ľudské zdravie. Táto kniha ponúka odpovede na množstvo zdravotných problémov. Okrem toho každé zelené smoothie znamená podporu pre vašu imunitu. Ochutnajte zdravý zelený pokrm z mixéra už dnes!

Pestrofarebná publikácia o zelenom smoothie najprv vysvetľuje, prečo je tento nápoj taký zdravý a dôležitý. Ďalej sa autori venujú aj jeho vplyvu na náš metabolizmus a celkovú telesnú a duševnú pohodu. Interview s Victoriou Boutenkou nesmie chýbať, a preto ho čitatelia nájdu hneď na strane 14.

Veľkou výhodou tejto knihy je určite odborný prístup autorov, vďaka ktorému každý čitateľ zistí, ktoré látky smoothie ľudskému telu pomáhajú a akým spôsobom. Dôraz sa kladie na najvýznamnejšiu zložku zeleného smoothie – na chlorofyl, ktorý autori dokonca nazývajú zeleným zlatom.

Okrem návodu, ako si smoothie správne spraviť, nielen tak, aby nám chutilo, ale aj tak, aby malo z neho naše telo najviac osohu, nájdete v tejto knihe i tipy na správne ingrediencie, mixéry a prehľad vitálnych látok.

Druhú polovicu knihy tvoria chutné a zdravé recepty, takže zelené smoothie je tu naozaj pre každého.

V knihe Zelené smoothie – zdravie z mixéra nájdete:

  • Všetky informácie o tom, čo robí „zelené zlato“ takým výnimočným – a ako ho môžete optimálne využiť pre seba a svoju rodinu.
  • Viaceré špeciálne zdravotné programy – na chudnutie a zoštíhlenie, budovanie svalstva, pre zdravé črevá, posilňujúci spánok a pevnú pleť.
  • Viac ako 100 receptov: Namiešajte si bleskurýchle lahodné energetické nápoje a vychutnávajte vitálne látky v najlahodnejšej podobe!
ZDRAVÉ NOVINKY
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Pripojte sa do nášho zoznamu a nenechajte si újsť tipy, recepty a články zo sveta Zelených Smoothies. Zdravé telo a pekná postava vám určite za to stoja.
Vaše osobné údaje sú nami považované za prísne dôverné a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane. Nemáme radi SPAM.

Pin It on Pinterest